2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,419
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,359

EtiketlerArkadaşlar benim motokaravan istemem hadi bir de bunu deneyeyim diye, Bu araçlara çok yüksek paralar isteniyor. Benim böyle bir niyetim param olsa bile yok. Ben zaten en başından çekme karavanlara vurgunum ve benim sahip olduğum çözümlerim zaten bana yetiyor. Ben tam olarak bunun kararını verdim. Donanıma yüzbinlerce lira gömmeyeceğim. Bundan sonra sadece sarf malzemelerine, Yakıta, Kamp ücretlerine ve boğazıma parayı harcayacağım. Çünkü bence doğrusu da bu. Olmayacak bir hayal ancak kendiliğinden gerçekleşirse beni bulabilir. Şu da var ki birçok kişinin eski deyip beğenmediği araçlar benim takibimdeler her daim.
 

Aslında bizim ihtiyacımız olan şey tatil yapıp havamızı değiştirmek. Bırakalım zor yollara başkaları çıksın. Biz gidip deniz tatilimizi yapalım ne var yani? İnanın Avrupa'ya gitmek gibi çeşitli önüme koyabileceğim hedeflerin hiçbirinde gözüm yok. Çekme karavan tatil için iyi bir araç ve ülkemiz çok güzel. Umuyorum karavan sayısının artması ile birlikte kamp yerleri de çeşitlenir ve sayıları artar. Türkiye bunu hak ediyor. Ama malesef son yıllarda varolan orman kampı varlığımızın içine ettiler. Ben Üniversitedeyken Orman Bakanlığına bağlı bir kampta gayet ucuza halk işi kamp yapabiliyordunuz. Şimdi orman kampları bile bir gece için yüzlerce lira istiyor bizden? Bir türlü tam olarak veremedikleri hizmetler de cabası... Yalansa yalan deyin.
 

İnsanlar kamp yapsın ama parayı verirken de otel parasını toslasın istiyorlar, Yok öyle yağma. Ederinden fazla fiyat çeken hiçbir yere yüzümü göstermem valla...
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,511
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst