2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,031
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,805
Aziz Nesin Külliyatına Şimdiki Çocuklar Harika ile giriş yaptım. Aziz Nesin dili ve anlatım olanaklarını kullanışı çok hoşuma gitti. İnşallah onu okumaya ve anlamaya çalışmaya devam edeceğim.
 

Etiketler
Bundan sonraki okuyacağım Aziz NESİN E-Kitabını da edindim. Aziz Nesin'in D&R dan alınabilecek çok sayıda eseri mevcut. Hepsi de çok ucuz. İyi ki KOBO NİA'mı edinmişim. Bana lazımmış.
 
Mobidik'im bana yetiyor. Yakın çevrede turlar atıyorum. Fazla sürat yapamıyorum. Büyük yollarda da yavaş olduğu için bazen sıkıntı oluyor ama olsun napalım. Her güzelin var bir kusuru. Hızlı motorlar da çok pahalı...
 

İstediğim gibi o.. o... oluram.
Dilediğim gibi Ya.. Ya.. Yaşaram.
Habis yalancı oçocukları ile de
Bana hiçbir şey ya.. ya.. yapamadın.
Özgürce yaşıyorum bu Dünya'da..
Senin gibilere inat.
 

Güçlü ile beraber geldik Karagedik'teyiz. Yolda lastikçiye uğrayıp yedek motosiklet şamriyellerini kontrol ettirdim. İki yedek de sağlam çıktı. Şimdi Mobidik'in dış lastiklerini değiştireceğiz. O değişirken patlak lastik de halledilecek.
 Yeni kitabımız New York'ta Bestseller'miş...
Trendeki Kız...
Resim 1442478460
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Mesajlar
1,517,907
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst